e-licytuj
EN PL [ Logowanie ]
Strona główna Ogłoszenia Aukcje Rejestracja Słowniki Pomoc
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-licytuj?
O bezpieczeństwie
Jak kupować?
Regulamin
Zapomniałeś hasła?
Kontakt

Witamy
Witamy w serwisie aukcyjnym TALEX S.A. www.talex.pl!

Z dniem 2023-03-29, Wielkopolski Park Narodowy ogłasza unieważnienie aukcji o numerze 1901002102.
Aukcja zostanie ponowiona w innym dostępnym terminie.

Serwis ten umożliwia zakup sortymentów w drodze aukcji elektronicznej. Korzystać z systemu e-Licytuj mogą podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, które rejestrują się bezpośrednio na stronie www.e-licytuj.pl.

Na stronie http://szkol.e-licytuj.pl/ uruchomiono serwer szkoleniowy, na którym każda osoba lub firma może sprawdzić proces rejestracji i wziąć udział w aukcjach testowych. Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia.

Aby zapoznać się z aktualną ofertą przejdź do zakładki Aukcje.

W serwisie e-Licytuj nie przewiduje się procedury wycofania ofert. W związku z powyższym należy dochować szczególnej staranności przy jej składaniu. Za złożenie omyłkowej oferty, zgodnie z paragrafem 10 regulaminu serwisu e-Licytuj, sprzedawcy nie ponoszą odpowiedzialności.

Na portalu funkcjonuje mechanizm "dogrywki". Jeśli w trakcie ostatnich 30 sekund trwania aukcji zostanie zgłoszone przebicie wygrywające, nastąpi przedłużenie aukcji o czas 30 sekund od zarejestrowania przebicia. Oznacza to, że jeśli ostatnie zgłoszenie zostanie przyjęte na 27 sekund przed nominalnym zakończeniem aukcji to czas jej zakończenia przedłuży się o 3 sekundy. W trakcie owych 30 sekund możliwe są zgłoszenia kolejnych przebić, które wydłużą czas aukcji o kolejne 30 sek. od nowego przebicia. Aukcja zakończy się po upływie 30 sekund bez przebicia.

Wszelkie uwagi, problemy dotyczące funkcjonowania serwisu www.e-licytuj.pl prosimy kierować na adres: elicytuj@talex.pl.Copyright © 2004 Talex S.A.
powered by CASIOPEA::framework, wygenerowano w: 0.0283s